Nieuwjaarsconcert 14 januari 2012, Salontrio Café Noir in de Bantsiliek
Zoals inmiddels traditioneel geeft Salontrio Café Noir ook dit jaar een Nieuwjaarsconcert.
In de gezellige ambiance van de Bantsiliek kunnen bezoekers genieten van een feestelijk concert dat bestaat uit lichtklassieke muziek uit het einde van de negentiende en het begin van de twintigste eeuw. Liefhebbers van de concerten van André Rieu komen tijdens dit Nieuwjaarsconcert helemaal aan hun trekken, vooral omdat dit concert gepresenteerd wordt in de vorm van een Weens café. Adriaan Stoet, de violist van het trio, vertelt op humoristische en bijna cabareteske wijze een aantal leuke anekdotes en interessante achtergronden, waar het publiek op ontspannen wijze bij wordt betrokken. Ook het programma is luchtig en bestaat uit een aaneenschakeling van karakterstukken uit diverse landen, zoals polka's, tango's, zwoele zigeunerklanken en niet te vergeten heerlijke Weense walsen. Salontrio Café Noir bestaat uit Adriaan Stoet - viool, Arjan van der Boom - cello en Jan Groot - piano.
Kaarten voor dit nieuwjaarsconcert zijn telefonisch te bestellen bij Jan Groot (06-21497769) of per e-mail via info@salontrio.nl. Tevens zijn kaarten verkrijgbaar bij het VVV-kantoor in Emmeloord en bij de Bantsiliek. Om teleurstellingen te voorkomen wordt aangeraden tijdig te reserveren.
Zaterdag 14 januari 2012 Bantsiliek, Zuidakker 45, Bant Aanvang: 20.15 uur Kaarten: € 12.50 www.salontrio.nl www.bantsiliek.nl
bron : www.bodemedia.nl
Geplaatst op woensdag 11 januari 2012.